Sloneczne Bielany

Kontakt: +48 662 295 659

biuro@quart.com.pl

- - - -

dom

w cenie mieszkania

 

 

własny

ogródek i garaż

 

 

dodatkowe miejsca

postojowe przed każdym z segmentów

 

 

wyciszone ściany pomiędzy lokalami

 

Słoneczne Bielany to idealne miejsce dla osób szukających odrobiny wytchnienia od miejskiego zgiełku przy jednoczesnej bliskości centrum. Osiedle usytuowane jest w Bielanach Wrocławskich gdzie panuje cisza i spokój tworząc niepowtarzalny harmonijny klimat. W niedalekim sąsiedztwie znajduje dobrze rozwinięta infrastruktura, a w tym placówki edukacyjne, centra handlowo- usługowe, ośrodek służby zdrowia i apteki.
 
Osiedle zostało zaprojektowane przede wszystkim z myślą o wygodzie i komforcie a także o zaspokojeniu potrzeb przyszłych Lokatorów.

 
Celem naszych architektów było stworzenie funkcjonalnych domów w nowoczesnym stylu, ale z nutą klasyki. Podstawą naszych działań jest dbałość o detale i staranne wykończenie. Domy utrzymują najwyższy standard równocześnie zapewniając wygodę użytkowania i pełną funkcjonalność.
Zależy nam aby osiedle było spójne i doskonale wpisywało się w otoczenie oraz powstające w tym regionie inwestycje mieszkanie.
 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych klientów zaprojektowaliśmy osiedle Słoneczne Bielany skupiając uwagę na istotnych detalach wykończeniowych, jak i spójnej całości osiedla. Na całość składać się będzie 37 segmentów w trzech etapach. Wszystkie w otoczeniu domów jednorodzinnych oraz terenów rekreacyjnych. Istnieje możliwość wyboru domu zewnętrznego lub wewnętrznego, zależnie od potrzeb indywidualnego klienta.

 

Lokalizacja osiedla  gwarantuje dogodny dojazd do Wrocławia jak i niedalekiego centrum Bielany oraz zapewnia doskonała komunikację z pozostałymi miejscowościami.
 
Dzięki przemyślanym i nowoczesnym rozwiązaniom każdy znajdzie tu swój wymarzony dom.

 

Atrakcyjne ceny!!!

 

Dom z ogródkiem i garażem już od 542 883,60 zł. brutto!